118544

XIII starptautiskās bērnu un jauniešu mākslas izstādes “Trejdegsnis / Triple Sun” epilogs
09.11.2021


XIII starptautiskās bērnu un jauniešu mākslas izstādes “Trejdegsnis / Triple Sun” epilogs

 

Ir noslēdzies biedrības “Trejdegsnis” organizētais attālinātais mini konkurss – XIII Starptautiskās bērnu un jauniešu mākslas izstādes “ Trejdegsnis/Triple Sun” epilogs, kura tēma bija - “Piedod, lūdzu, Māte Zeme”, un starp konkursa laureātiem ir arī mūsu skolas audzēkņi:

  • -Gabriels Brālis (6.kurss) - 3.vieta
  • -bijušais mūsu skolas audzēknis Mārcis Bičevskis – 3.vieta
  • -Meldra Cielava (5. kurss) – Atzinība
  • -Adele Balode (7.kurss) – Atzinība
  • -Alise Līna Geka (7.kurss) - Atzinība

Paldies, diplomi un atzinības par audzēkņu sagatavošanu konkursam ir piešķirtas skolotājiem Ievai MuzikanteiSandrai LagzdiņaiEmīlam Kristiānam Muzikantam un Dacei Molai.

 

Laikā, kad lielākā daļa bērnu un jauniešu bija spiesti strādāt un mācīties no mājām, ne visiem bija iespēja pilnvērtīgi darboties mākslas jomā. Konkursam tika aicināti darbus iesūtīt gan bērni, gan arī pieaugušie mākslinieki, kuriem šķita nozīmīgas pārdomas par cilvēka un mūsu kopīgās Mātes Zemes - Mammas Dabas  attiecībām. Konkursam tika iesūtīti 315 darbi - gan individuāli, gan kolektīvi. Kopējais dalībnieku skaits tuvu 400.

189 darbi iesūtīti no Indijas, Honkongas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas, Taizemes un Turcijas. Latviju pārstāvēja dalībnieki no Baldones Mākslas skolas, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas, Biedrības “Trejdegsnis”, BJC IK Auseklis, Daugavpils 10.vidusskolas, Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas, Popes, Rīgas NDV mākslas studijas “Raibulis” un Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas.

Konkurss ticis organizēts uz brīvprātīga darba pamata kā papildinājums XIII Starptautiskajam konkursam “Trejdegsnim/Triple Sun”.

Konkursa žūrijā darbojās profesionāli mākslinieki - Rasa Klingaite no Lietuvas, Anete Kramiņa no Vācijas, Diāna Īve, Ēra Zalcmane, Hele no Latvijas un Anita Zambare ar skatu no mūzikas speciālistu redzes punkta.

Ielādēju... 
      Atpakaļ
Kalendārs
<< Septembris 2023 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930