111201

No pirmdienas - 23.marta - Baldones Mākslas skola sāk strādāt attālināti, izmantojot e-klasi!
23.03.2020


Stundu saraksts paliek nemainīgs, atšķirība ir tikai tā, ka savu stundu laikā pedagogi un audzēkņi neatradīsimies skolā, bet savās mājās. Pedagogi šajā laikā būs sazvanāmi pa telefonu, kuru norādīs e-klasē. Audzēkņi un vecāki varēs uzdot jautājumus par mācību uzdevumiem vai saņemt pedagoga komentārus.

Stundas tēmu – uzdevumu - skolotāji ierakstīs e-klasē līdz savas stundas sākumam dienā, kad pēc stundu saraksta ir paredzētas nodarbības. Veidojot uzdevumus, pedagogi ņems vērā, ka audzēkņiem var nebūt mājās krāsas, lieli papīri, grafiskās datorprogrammas un viss cits, kas tiek izmantots Mākslas skolā klātienē. Tāpēc uzdevumi būs izpildāmi ar dabas materiāliem, kā arī ar parastu pildspalvu vai zīmuli, kas nu kuram ir mājās u.t.t., - visi taču esam un būsim radoši! :)

Nekādus speciālus mākslas materiālus karantīnas laikā vecākiem nebūs jāpērk, strādāsim ar to, kas ir katram mājās, pagalmā, mežā un ko varam sagādāt, ievērojot sociālo distanci. Protams, audzēkņiem, kam mājās ir krāsas, arī tās varēs likt lietā un gleznot. Būs arī teorētiski uzdevumi mākslā. Uzdevumus audzēkņi pildīs mājās patstāvīgi un gatavos darbus nofotografēs un līdz nākamajai nodarbībai nosūtīs e-klasē vai uz skolotāja norādīto e-pastu.

Pats galvenais, kas tiek lūgts vecākiem - nodrošināt, lai audzēknim ir piekļuve internetam, e-klasei un mobilajam telefonam, ar ko varēs nofotografēt izpildītos uzdevumus un nosūtīt digitāli!

Audzēkņi un vecāki, lūdzu sekojiet informācijai e-klasē un, ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi droši rakstiet, zvaniet!


LAI MUMS VISIEM VEICAS!!!

 

Direktors: Tālivaldis Muzikants
 
      Atpakaļ
Kalendārs
<< Septembris 2023 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930