116766

“Mākslas skvērs” Baldonē
08.05.2021


Baldones Mākslas skola tradicionāli maija mēnesī ir rīkojusi klusākas vai skaļākas Mākslas dienu svinības, lai atskatītos uz mācību gadā paveikto, veidojot audzēkņu darbu izstādi. Šis mācību gads, protams, ir bijis visneparastākais, jo gandrīz viss mācību laiks ir pavadīts attālinātās mācībās - kopš 2020.gada 9.novembra visu vecumu audzēkņi pārgāja uz attālināto sadarbību starp skolotājiem un audzēkņiem.

Kā ir veicies? Vienā vārdā - visādi. Kādam "mākslas mūza" savās mājās un savā tempā ir atvērusies tik ļoti, ka darbi birst kā no pārpilnības raga un izdara pat dubultā, kāds visu izpilda saskaņā ar uzdevumiem un termiņiem, kādam, kā jau māksliniekiem nereti gadās, "mūza" atlido pašā pēdējā brīdī vai nedaudz pēc termiņa, bet darbs ir lielisks un no sirds! Protams, kādam pavisam nav iedvesmas vienatnē zīmēt, jo ilgojas pēc skolas radošās atmosfēras, draugiem un skolotāja padoma. Bet, lai nu kā katram ir gājis šī mācību gada laikā, kopaina tomēr veidojas pārsteidzoši patīkama - ļoti daudz veiksmīgu darbu, kurus aktīvi turpinām sūtīt dalībai dažādos valsts un starptautiska mēroga konkursos, kā arī tie iegūst konkursa žūriju atzinīgus novērtējumus. Ļoti ceram, ka Mākslas dienu noslēgumā maija beigās mums būs iespēja saviem audzēkņiem pasniegt medaļas, diplomus, balvas un dāvanas kaut nelielā, bet publiskā pasākumā, jo dalīts prieks taču ir dubultprieks!

Bet kā tad šogad ir iecerēts atzīmēt ierastās Mākslas dienas, ja skola apmeklētājiem aizvien ir slēgta un izstādes atklāšanas pasākums nav īstenojams? Mēs aicinām maija mēnesī pilsētas iedzīvotājus un viesus doties pastaigās svaigā gaisā uz pilsētas centrālo skvēru starp Daugavas un Rīgas ielām, kas pārtaps par īslaicīgu "Mākslas skvēru” – Baldones Mākslas skolas audzēkņu izstādi, kurā būs aplūkojami aptuveni 100 mākslas darbi, kas tapuši TIKAI attālināto mācību laikā.
 
      Atpakaļ
Kalendārs
<< Jūnijs 2024 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930