Baldones Mākslas skola aicina darbā Direktora vietnieci izglītības jomā no 2024.gada 1. septembra.
01.07.2024

Baldones Mākslas skola aicina darbā direktora vietnieku/-ci izglītības jomā no 2024.gada 1. septembra.

Prasības:

  • Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr. 56 „Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” 13. punkta prasībām;
  • profesionālā darba pieredze mākslas pedagoga amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • izglītības jomu reglamentējošo tiesību aktu pārzināšana;
  • izpratne par dokumentu sagatavošanu mācību darba nodrošināšanai;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī un svešvalodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar mūsdienu informācijas tehnoloģijām;
  • labas komunikācijas spējas, sadarbības un organizatoriskās prasmes;
  • saskarsmes kultūras un ētikas normu ievērošana.

Galvenie pienākumi:

  • mācību dokumentācijas izstrāde;
  • mācību procesa pārraudzība;
  • metodiskā darba organizēšana un pārraudzība, metodiskās komisijas vadīšana;
  • mācību procesa plānošana – mācību plānu, stundu sarakstu un citu dokumentu sagatavošana;
  • pedagoģiskās padomes vadīšana;
  • audzēkņu piedalīšanās konkursos organizēšana;
  • E-klases pārraudzība;
  • darbs VIIS (Valsts Izglītības informācijas) sistēmā, platformās “Namejs” un “Kadri”;
  • ikdienas sadarbība ar audzēkņu vecākiem.

Piedāvājam:

  • nepilnu darba laiku – 20 stundas nedēļā;
  • darbu radošā kolektīvā;
  • atalgojums 801,50 EUR.

Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: baldones.makslasskola@kekava.lv līdz 2024. gada 29. augustam.

Kalendārs
<< Augusts 2024 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031